Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Mědirytina na papíře, 290 x 630 mm, paspartováno, datováno 1948, signováno vpravo dole C Bouda, značeno v desce C Bouda, list č. 7/100, druhý stav. Autor viz T 1/83,2/756, TD 32, V 1/281, Ch 1/200, NEČVU 1/82."